knihovna
Základní a Mateřská škola HODICE
Vítejte!!! Právě se nacházíte na stránkách ZŠ a MŠ Hodice
Dnes je sobota 1.10.2022
Svátek slaví Igor, zítra Olívie / Oliver

Mateřská škola Hodice

Mateřská škola Hodice

Zahájení nového školního roku 2022 - 2023

Zahájení nového školního roku vychází na čtvrtek 1.září 2022.

Pro všechny děti máme na letošní školní rok už teď připravenou spoustu akcí, jako například divadlo Hugo a Fugo, focení, plavecký výcvik a také další spolupráci s SPC Březejc v oblasti logopedické prevence.

Výchovné a vzdělávací činnosti budou zajišťovat p. učitelky Zdeňka Burdová, Iveta Neradná a nově p. učitelka Markéta Polívková.

Ve školní kuchyni bude působit p. Hana Rajská a nově p. Andrea Nosková, na pozici školnice zůstává p. Monika Kittlerová a práci topiče bude vykonávat p. Ilona Smrčková.

Těšíme se, že všechny děti, rodiče i zaměstnanci prožijí pohodový školní rok v plné spokojenosti.

                                                                                                                                            Zdeňka Burdová

Prázdninová rekonstrukce budovy MŠ

Vážení rodiče, od 1.července 2021 odstartovala velká rekonstrukce naší MŠ, na kterou získala obec Hodice výhodnou dotaci. Jednalo se o úpravy doslova od sklepa po půdu.

Jsme velice rádi, že k zahájení nového školního roku 2022-2023 je většina prací (až na drobné kosmetické úpravy) hotova a může Vás přivítat krásně opravená školka v "novém kabátě".         

Zdeňka Burdová

Logopedická prevence

Vážení rodiče, dne 20.9. 2022 navštíví naši MŠ speciální pedagog - logoped z SPC Březejc.

U nově zapsaných dětí provede dle zájmu rodičů depistáž a u dětí, které jsou již zařazeny do programu logopedické prevence zařazeny zjistí pokroky, které děti udělaly a doporučí další plán prevence, případně návštěvu odborného logopedického pracoviště.

                                                                                                                                                             Zdeňka Burdová

Třídní schůzka

Vážení rodiče, dne 8.září 2022 v 15,30 hodin se uskuteční informativní schůzka pro rodiče.

Budete seznámeni s chodem a organizačními záležitostmi MŠ a Školní jídelny, Školním řádem,Školním vzdělávacím programem, docházkou dětí s povinnou předškolní docházkou apod. Také se představí nová paní učitelka Markéta Polívková.

Pro zájemce bude možnost prohlédnout si rekonstruované prostory školky od "sklepa po půdu". Pokud by Vám termín nevyhovoval, je možné si sjednat individuální schůzku s vedoucí učitelkou.

Těšíme se na Vás a Vaše případné dotazy a podněty.                                                    Zdeňka Burdová, vedoucí učitelka MŠ

KLAUN FUGO

V úterý 4.10. 2022 k nám do školky zavítá dětmi oblíbený klaun Fugo se svým představením "Sestřičky barvičky". Vzhledem ke stále se zvyšujícím cenám jsme pozvali také naše kamarády z MŠ Radkov, abychom se s nimi podělili o náklady za vstupné. 

Také se těšíme, že si po představení děti společně pohrají, poznají nové kamarády a p. učitelky si předají své zkušenosti.                                                                                                                                                                       Zdeňka Burdová

Základní škola a Mateřská škola Hodice, příspěvková organizace

Hodice 86
589 01 Třešť

IČ: 71 01 05 21
právní forma:
   příspěvková organizace

Základní škola
   567 224 739
   skola@hodice.cz

Školní družina
   567 224 739

Mateřská škola
   567 224 729
   skolka.hodice@seznam.cz

Školní jídelna
   567 224 729

Doporučujeme
FOTOGALERIE
vstupte
edited by n.e.s.p.i.