Dnes je sobota 1.10.2022
Svátek slaví Igor, zítra Olívie / Oliver

LOGICKÁ OLYMPIÁDA 2022

Vážení rodiče, do 29. 9. 2022 potvrďte účast Vašeho dítěte v Logické olympiádě 2022. Na Váš email přijde potvrzující link - odklikněte. Pokud Vám email nedorazil, zkontrolujte Spam a Hromadné zprávy - kontaktujte třídního učitele (možná se vyskytla chyba v zadání Vašeho mailu...). Učitelky musí 30. 9. 2022 ještě potvrdit, že dítě je žákem školy. Nenechávejte prosím přihlášení na poslední den. Děkujeme

ZVÝŠENÍ CEN STRAVNÉHO

Vážení rodiče, milí strávníci,

vzhledem k neustálému růstu cen potravin a ostatních nákladů na provoz školní jídelny jsme nuceni reagovat a od 1. 10. 2022 zvýšit cenu stravného u všech kategorií strávníků tak, abychom nadále splňovali povinnosti nařízené vyhláškou 107/2005 Sb. o školním stravování (výživové normy a finanční limity).

V souvislosti s tím, je potřeba, aby si všichni rodiče přenastavili výši inkasa.

Děkujeme za pochopení a věříme, že nám zachováte Vaši přízeň. V případě dotazů neváhejte prosím kontaktovat vedoucí ŠJ paní Hanu Rajskou nebo ředitelku školy Mgr. Dagmar Marešovou.

TŘÍDÍME ODPAD VE ŠKOLE

PREVENTIVNÍ PROGRAM

Ve čtvrtek 22. 9. 2022 jsme se poprvé v novém školním roce vydali pryč ze školních lavic, abychom se zúčastnili programu s názvem Prevence dětských úrazů, který se konal v hale Základní škole v Třešti. Na šesti stanovištích jsme si povídali o tom, jak předcházet úrazům doma i venku, o první pomoci, ošetření drobného zranění, důležitých telefonních číslech, povídali si s hasiči. Dozvěděli jsme se něco o drogách, vyzkoušeli jsme si „opilecké brýle“. Nejvíc se nám líbilo stanoviště s názvem Úrazy, kde nám paní lektorka namalovala na obličej barvičkou „modřiny“. Snad jsme rodiče při příchodu domů moc nevylekali.