Organizační a provozní řád školy

DLOUHODOBÝ PLÁN ŠKOLY

MAPA ŠKOLY 2018/2019 - dotazníkové šetření

V únoru 2019 se ve škole uskutečnilo dotazníkové šetření SCIO Mapa školy. Mojí snahou bylo zjistit, jaké jsou názory žáků, rodičů a zaměstnanců na školu. Chtěla jsem blíže určit oblasti, ve kterých se nám daří a podívat se na věci, které můžeme zlepšit. Získané poznatky vedení školy vyhodnotí a bude se jimi vážně zabývat pro další rozvoj školy. Slíbila jsem, že veřejnost s výstupy seznámíme na školním webu a třídních schůzkách. Účast v dotazníku byla dobrovolná, o to více nás těší, že se dotazování zúčastnili všichni oslovení účastníci, bez kterých by akce ztrácela smysl. Níže uvedené výstupy jsou dílčí, celková analýza pro vedení školy má několik desítek stran. Nejprve se zaměřím na celkové hodnocení jednotlivých oblastí školy z pohledu žáků, rodičů a učitelů. Následně se budu věnovat konkrétním zjištěním. Další zajímavé informace a srovnání s dalšími školami jsou v přiložené souhrnné zprávě.